Książki polecane

Książki z komentarzem, które najbardziej pozytywnie wpłynęły na jakiś z moich aspektów, życia.

„Umiejętność Postępowania z innymi” – Les Giblin

Format A5, 40 stron, szerokie marginesy

Instrukcja obsługi człowieka tak nazywam tę książkę. Książka jest esencją opisującą jak funkcjonujemy jako ludzie i jak postępować z innymi. Zaledwie 40 stron formatu A5 z szerokimi marginesami ale nic był do niej nie dodał ani nic nie odjął. Wystarczy zobaczyć listę referencyjną autora na okładce z tyłu aby uświadomić sobie jakimi umiejętnościami włada autor skoro zatrudniały go największe korporacje na świecie.

Jest to jedyna książka, która – gdy jeszcze nie były dostępne urządzenia mobilne – zawsze mi towarzyszyła. Raz zadziałała magicznie. Gdy działałem w MLM i osoba z mojego zespołu nie chciała przeprowadzić prezentacji przed grupą ludzi, bo się bała postanowiłem skorzystać z rady zawartej w książce. Przeczytałem odpowiedni rozdział, co zajęło mi 5 min. i zadzwoniłem do mojej podwładnej. Po krótkiej rozmowie przed odłożeniem słuchawki powiedziała zdecydowanym głosem: „Zrobię to.” i zrobiła.

Będę tu dopisywał kolejne książki jakie uważam, że mogą Ci pomóc, a gdy je przeczytasz na pewno nie uznasz czasu przeznaczonego na to za zmarnowanego.

Szkolenie z szybkiego przyswajania i przechowywania wiedzy zawartej w książkach.

Zostaw swój email abyś przegapił najbliższego terminu – tylko 3 obowiązkowe pytania.