O mnie

Tomasz Burcon zwany Burçon

Tomasz Burcon nieruchomości szkoleniaInformatyka

Absolwent IT na PG od 1996 roku związany z branżą nieruchomości – marketing internetowy (www, SEO, SEM, fotografia, hosting) dla apartamentów, hoteli, biur nieruchomości. Stworzył pierwszy w Polsce system CRM dla branży nieruchomości i pierwszy internetowy portal ogłoszeń drobnych ANONSE) oraz pierwszą i parę kolejnych strony największej firmy MLM w Europie środkowo-wschodniej COLWAY. Współautor książki Biblia e-biznesu 3.0 i jej nowego tytułu.

Nieruchomości

Od 2012 roku inwestuje w nieruchomości. Specjalizuje się w maksymalizacji zysku pasywnego dla inwestorów tzw. ROI przez przeprowadzanie całego procesu inwestycyjnego i zastosowanie najmu hybrydowego (krótko i długoterminowego). Założyciel Apartments Possession Sp. z o.o., zarządzającej nieruchomościami (ponad 100 miejsc noclegowych). Przygotowuje kompleksowo nieruchomości od znalezienia przez podział, remont / wykończenie i wyposażenie po tzw. łyżeczkę w szufladzie lub wybudowanie. Zwiększa zyski przez m.in. podział powierzchni oraz mieszane grupy docelowe: studenci, turyści, pracownicy. Dzięki bazie tysięcy rezerwacji oraz wielu najemcom, trafnie wskazuje inwestorom nieruchomości o najwyższej stopie zwrotu. Rekord roczny ROI 58,7% (wzrost ceny i wartości + zysk z najmu). Współautor książki „Pomysł do wynajęcia 2”. Lider ds. rozwoju oddziałów i oficjalny ekspert (fotografia, najem krótkoterminowy) Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem „Mieszkanicznik”.

Wystąpienia i szkolenia

Prowadzi i organizuje w temacie nieruchomości iwenty, szkolenia, wykłady, webinary. Udziela wywiadów w radiu i telewizji. Wykładowca Mieszkanicznika, MBA Nieruchomości i grupy Masters w ASBIRO.

Pasje: wspieranie ludzi w zdrowym i zrównoważonym rozwoju, automatyzacja biznesu, fotografia nieruchomości (nagrody, publikacje: National Geographic Traveler, „101 najlepszych hoteli i restauracji w Polsce” Magdy Gessler), rajdy samochodowe (licencja: R2, wyścigowa), sztuki walki (instruktor 1 DAN Vo-Quyen, ESDS, członek IPDTA), zdrowie, podróże.

„Jedyną osobą, którą jest Ci przeznaczone się stać,
jest ta którą zdecydujesz się być.”

~ Ralph Waldo Emerson

Team

Katarzyna Jabłońska
Michał Fafiński
Rafał Dojlido
Rafał Łapać