Referencje

Od studentów

29 listopada 2021 17:58

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „17:58 Cześć Tomku! Chciałem CI bardzo podziękować za wczorajsze wykłady, spotkanie, rozmowy Twoją obecność. Bardzo się cieszę, że Cię poznałem i dużo mnie to spotkanie nauczyło nie tylko w sferach biznesowych ale ez abstrakcyjnych świadomościowych. Dziękuję, że chcesz dzielić siÄ swoja wiedzą I doświadczeniem i rozwijać innych”

Testimonial od Katarzyny Richert
korzystającej z usług Apartments Possession

30 września 2021

Pani Katarzyna Richter, która nagrała testimonial większość czasu przebywa poza granicami Polski i śmiało można ją nazwać obywatelką świata, która prowadzi biznes ponad granicami. Jest założycielką Wellbeing Strategist (https://www.wellbeingstrategist.com). Wspiera międzynarodowe firmy w zarządzaniu pracownikami, w rekrutacji i strategii wellbeing. Specjalizuje się w branży usługowej i wysokowydajnych procesach rekrutacyjnych.Jej fundamentem są nauki społeczne i międzynarodowe doświadczenie w pracy z największymi światowymi markami. W Wellbeing Strategist konsultuje się z pracodawcami, przedsiębiorcami i osobami, które potrzebują wsparcia w międzynarodowym pozyskiwaniu talentów, strategii organizacyjnej, ocenie i zarządzaniu talentami oraz rozwoju, ustalając prostą strategię, która zapewnia osiągnięcie wymaganych wyników.Wcześniej pracującą jako dyrektor operacyjny spółki LOT Cabin Crew. Pracowała również w liniach Emirates, Gulf Air, Etihad Airways i byłą rekruterem załóg w Qatar Airways.

Pani Katarzyna oddała w zarządzanie swój apartament firmie Apartments Possession zarządzanej przez Tomasza Burcona. Posłuchaj jak o tym opowiada.

Testimonial od Katarzyny Richert korzystającej z usług Apartments Possession

Podziękowania od Małgorzaty Zamorskiej specjalistki od marketingu

2 lipca 2021

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Małgorzata Zamor... Wczoraj do Tomaszv 《 Panie Tomku wiem, że już kwestie finansowe rozliczone. Dziękuję bardzo za wspólną pracę. Jako marketingowiec jestem szczęśliwa, że mam tak dobry materiał promocyjny. Pana zdjęcia po prostu sprzedają. Dziękujemy, pozdrawiamy -mam nadzieję do następnego razu:) Pozdrawiam serdecznie Małgorzata Zamorska M:+48 793396735 Zamorski ZamorskiBYTHESEA BY THE Gościnne miejsce odpoczynku spotkań www.zamorskibythesea.com”
Podziękowania mailowe od Małgorzaty Zamorskiej specjalistki od marketingu

Podziękowania od Magdaleny Lockau (podczas publikacji Żuchowskiej)

Właścicielka i współwłaścicielka paru firm polskich i zagranicznych oraz zdobywczyni wielu certyfikatów i nagród biznesowych m.in.: :

 • Marka Uznana Na Polskim Rynku 2022 r.
 • Złoty Laur w Branży Rachunkowości 2022 r.
 • Lider Polskiego Przedsiębiorcy 2021 r.
 • Lider Bezpiecznej Pracy 2021 r.
 • Konsumencki Laur Zaufania 2021 r.
 • Firma Polecana Przez Klientów 2021 r.
 • Orły Rachunkowości I Miejsce 2021 r.
 • Laureat Konkursu Dobra Firma 2021 r.
 • Orły Rachunkowości 2021 r.
 • Zadowolony Klient 2021 r.
 • Gepard Biznesu 2020 r.
 • Brylant Polskiej Gospodarki 2020 r.

tak napisała w swojej książce pt.: „z GŁOWĄ w chmurach z KASĄ w murach”.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Czasami wystarczy usłyszeć zdanie, przeczytać jed- ną książkę, odbyć jedno szkolenie bądź usłyszeć jedną wę na przystanku autobusowym, by zmienić podejście, a czasem życie o 360 stopni. Podziękowania te kieruję dla Tomasza Burcona. Pewnie totalnie nieświadomy, jak wielki wpływ miał na moje życie. Byłam uczestnikiem jego szkolenia w Warszawie krótkoterminowego, prowadzonego przez organizację kanicznik. Tomek był tam wykładowcą. Od tego wszystko się zaczęło. Choć szkolenie to miało miej- sce styczniu nieruchomościami na wiele wcześniej, nie świadoma, że można to robić taką pasją zaangażowaniem. Paradoksem sytuacji”
Brak dostępnego opisu zdjęcia.
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Magdalena zuchowska hows w w Z GŁOWĄ chmurach, w murach KASĄ”
Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Referencja od Roberta Jarczyńskiego

34 września 2019 roku

nagrana w wywiadzie pt.: „Jaki będzie kierunek najmu w przyszłości?”

0:45 do 3:00 Robert Jarczyński spontanicznie wystawia referencję Tomaszowi Burconowi dotyczącą kreatywności, nieszablonowych rozwiązań i umiejętności automatyzacji procesów biznesowych oraz nie przejmowania się „tym co ludzie pomyślą”.

Referencja spontaniczna od Roberta Jarczyńskiego dotycząca Tomasza Burcona

Transkrypcja referencji wideo

W nawiasie podany (czas nagrania)

Robert Jarczyński

 • (0:53) Z Tomkiem znam się również kilka lat. Poznaliśmy się na  Mieszkaniczniku.
  Na Mieszkaniczniku w Łodzi gdzie jakoś tak zagaiła nam się rozmowa, że było:
  “o mam aplikację w telefonie!”, “oho ja też” i zaczęliśmy się przebijać kto ma ich więcej i bardziej innowacyjne i nowatorskie i wyszło na to, że Tomek no – kilka razy zmienił moje życie swoją innowacyjnością. Tomek jest osobą niezwykle kreatywną i taką, która potrafi znaleźć nieszablonowe rozwiązania i po prostu potrafi wiele rzeczy zautomatyzować. I co jest też wielką siłą jest też to, że generalnie ważną rzeczą wg mnie jest coś takiego, że żeby robić coś co nie do końca też, tak żeby się nie przejmować tym co ludzie pomyślą i tak dalej, bo to często ludzi ogranicza – tak słyszałem.
  No i takim przykładem dzisiaj – słuchajcie dziś jest gorąco, naprawdę jest gorąco na maksa, mimo, że tu wentylacja chodzi – i Tomek zrobił sobie… No właśnie. Co zrobiłeś konkretnie?

Tomasz Burcon

 • (1:56) Dzięki Maćkowi Dutko, który mi udostępnił prywatny wentylator zasilany na USB, podłączony pod PowerBank zrobiłem sobie wietrzenie. No rozpiąłem koszulę i po prostu nadmuchałem sobie powietrza między koszulę a ciało. Dzięki temu osuszyłem je i nie mam śladów na koszuli. Także bardzo praktyczne, proste rozwiązanie.

Robert Jarczyński

 • (2:21) No właśnie. Słuchajcie. Kolejną rzeczą gdzie Tomek wpłynął na moje życie. Już bezpośrednio mówię tak. To była sytuacja kiedy słuchałem wykładów ASBIRO i mówię, że po roku przesłuchałem 250.
  On:
  – “a jak ich słuchałeś?”
  – “No tak, tak, i tak”
  – “A masz taką aplikację do przyspieszania słuchania”
  – “nie”
  – “No to zobacz, ja używam”
  I do tej pory, nagle mamy skok jakościowy do góry. To samo dotyczyło czytania książek tak, bo też jest aplikacja do czytania książek. Akurat tak się skupiłem na tym ale bardzo zależy mi na tym żeby tłuc Wam wszystkim do głowy – może tak, że Tomek jest tak cholernie kreatywną osobą. I robisz to w nieruchomościach też. Różne kreatywne rzeczy, fajne, ciekawe, innowacyjne. Czy jest jakaś taka jedna rzecz Twoja ulubiona jeśli chodzi o rzeczy kreatywne w nieruchomościach albo dotyczące skalowania czy układania biznesu.

[…]

PS Oczywiście powyższa transkrypcja została spisana automatycznie 😀

Zapraszam do odsłuchania całego wywiadu.

Podziękowanie od Pana Bartosza i Anny Zamorskich

9 listopada 2017

Podziękowanie mailowe od Pana Bartosza i Anny Zamorskich dla Tomasza Burcona