Referencje

Od studentów

Podziękowanie od syna prezydenta dużego miasta

Po dwudniowym wykładzie pt. Skalowanie biznesu, który wygłosiłem na uczelni ASBIRO jedynej uczelni, w której uczą tylko i wyłącznie praktykujący przedsiębiorcy przyszłych i obecnych przedsiębiorców. Wykładowcami są właściciele jednoosobowych działalności gospodarczych jak i założyciele największych firm na świecie.

29 listopada 2021 17:58

Testimonial od Katarzyny Richert
korzystającej z usług Apartments Possession

30 września 2021

Pani Katarzyna Richter, która nagrała testimonial większość czasu przebywa poza granicami Polski i śmiało można ją nazwać obywatelką świata, która prowadzi biznes ponad granicami. Jest założycielką Wellbeing Strategist (https://www.wellbeingstrategist.com). Wspiera międzynarodowe firmy w zarządzaniu pracownikami, w rekrutacji i strategii wellbeing. Specjalizuje się w branży usługowej i wysokowydajnych procesach rekrutacyjnych. Jej fundamentem są nauki społeczne i międzynarodowe doświadczenie w pracy z największymi światowymi markami. W Wellbeing Strategist konsultuje się z pracodawcami, przedsiębiorcami i osobami, które potrzebują wsparcia w międzynarodowym pozyskiwaniu talentów, strategii organizacyjnej, ocenie i zarządzaniu talentami oraz rozwoju, ustalając prostą strategię, która zapewnia osiągnięcie wymaganych wyników. Wcześniej pracującą jako dyrektor operacyjny spółki LOT Cabin Crew. Pracowała również w liniach Emirates, Gulf Air, Etihad Airways i byłą rekruterem załóg w Qatar Airways.

Pani Katarzyna oddała w zarządzanie swój apartament firmie Apartments Possession zarządzanej przez Tomasza Burcona. Posłuchaj jak o tym opowiada.

Testimonial od Katarzyny Richert korzystającej z usług Apartments Possession

PS Współpraca nadal trwa.

Podziękowania od Małgorzaty Zamorskiej specjalistki od marketingu

2 lipca 2021

Podziękowanie mailowe od Małgorzaty Zamorskiej specjalistki od marketingu
„Zamorski BY THE SEA” w Sopocie.

Podziękowania od Magdaleny Lockau (podczas publikacji Żuchowskiej)

Właścicielka i współwłaścicielka paru polskich i zagranicznych firm oraz zdobywczyni wielu certyfikatów i nagród biznesowych m.in.: :

 • Marka Uznana Na Polskim Rynku 2022 r.
 • Złoty Laur w Branży Rachunkowości 2022 r.
 • Lider Polskiego Przedsiębiorcy 2021 r.
 • Lider Bezpiecznej Pracy 2021 r.
 • Konsumencki Laur Zaufania 2021 r.
 • Firma Polecana Przez Klientów 2021 r.
 • Orły Rachunkowości I Miejsce 2021 r.
 • Laureat Konkursu Dobra Firma 2021 r.
 • Orły Rachunkowości 2021 r.
 • Zadowolony Klient 2021 r.
 • Gepard Biznesu 2020 r.
 • Brylant Polskiej Gospodarki 2020 r.

tak napisała w swojej książce pt.: „z GŁOWĄ w chmurach z KASĄ w murach”.

Czasami wystarczy usłyszeć zdanie, przeczytać jedną książkę, odbyć jedno szkolenie bądź usłyszeć jedną rozmowę na przystanku autobusowym, by zmienić podejście, a czasem życie o 360 stopni. Podziękowania te kieruję dla Tomasza Burcona. Pewnie totalnie nieświadomy, jak wielki wpływ miał na moje życie. Byłam uczestnikiem jego szkolenia w Warszawie z najmu krótkoterminowego, prowadzonego przez organizację Mieszkanicznik. Tomek był tam wykładowcą. Od tego wszystko się zaczęło. Choć szkolenie to miało miejsce w styczniu 2019 roku, a z nieruchomościami byłam związana o wiele wcześniej, to nie świadoma, że można to robić taką pasją i zaangażowaniem.
Podziękowanie od Magdaleny Żuchowskiej (obecnie Lockau) autorki książki pt.: „Z GŁOWĄ w chmurach, z KASĄ w murach” dla Tomasza Burcona
Tomku (serce)
Dziękuję Ci za wszystko!
Moje życie nabrało barw (serce)!
Samych sukcesów!
Magdalena Żuchowska
Dedykacja od autorki książki „Z GŁOWĄ w chmurach, z KASĄ w murach” Magdaleny Żuchowskiej (obecnie Lockau)
Okładka przedmiotowej książki "Z GŁOWĄ w chmurach, z KASĄ w murach" Magdaleny Żuchowskiej (obecnie Lockau), którą możesz w dobrej cenie i z dedykacją zamówić przeze mnie.
Okładka przedmiotowej książki „Z GŁOWĄ w chmurach, z KASĄ w murach” Magdaleny Żuchowskiej (obecnie Lockau), którą możesz w dobrej cenie i z dedykacją zamówić przeze mnie.

Referencja od Roberta Jarczyńskiego

34 września 2019 roku

nagrana w wywiadzie pt.: „Jaki będzie kierunek najmu w przyszłości?”

0:45 do 3:00 Robert Jarczyński spontanicznie wystawia referencję Tomaszowi Burconowi dotyczącą kreatywności, nieszablonowych rozwiązań i umiejętności automatyzacji procesów biznesowych oraz nie przejmowania się „tym co ludzie pomyślą”.

Referencja spontaniczna od Roberta Jarczyńskiego dotycząca Tomasza Burcona

Transkrypcja referencji wideo

W nawiasie podany (czas nagrania)

Robert Jarczyński

 • (0:53) Z Tomkiem znam się również kilka lat. Poznaliśmy się na  Mieszkaniczniku.
  Na Mieszkaniczniku w Łodzi gdzie jakoś tak zagaiła nam się rozmowa, że było:
  “o mam aplikację w telefonie!”, “oho ja też” i zaczęliśmy się przebijać kto ma ich więcej i bardziej innowacyjne i nowatorskie i wyszło na to, że Tomek no – kilka razy zmienił moje życie swoją innowacyjnością. Tomek jest osobą niezwykle kreatywną i taką, która potrafi znaleźć nieszablonowe rozwiązania i po prostu potrafi wiele rzeczy zautomatyzować. I co jest też wielką siłą jest też to, że generalnie ważną rzeczą wg mnie jest coś takiego, że żeby robić coś co nie do końca też, tak żeby się nie przejmować tym co ludzie pomyślą i tak dalej, bo to często ludzi ogranicza – tak słyszałem.
  No i takim przykładem dzisiaj – słuchajcie dziś jest gorąco, naprawdę jest gorąco na maksa, mimo, że tu wentylacja chodzi – i Tomek zrobił sobie… No właśnie. Co zrobiłeś konkretnie?

Tomasz Burcon

 • (1:56) Dzięki Maćkowi Dutko, który mi udostępnił prywatny wentylator zasilany na USB, podłączony pod PowerBank zrobiłem sobie wietrzenie. No rozpiąłem koszulę i po prostu nadmuchałem sobie powietrza między koszulę a ciało. Dzięki temu osuszyłem je i nie mam śladów na koszuli. Także bardzo praktyczne, proste rozwiązanie.

Robert Jarczyński

 • (2:21) No właśnie. Słuchajcie. Kolejną rzeczą gdzie Tomek wpłynął na moje życie. Już bezpośrednio mówię tak. To była sytuacja kiedy słuchałem wykładów ASBIRO i mówię, że po roku przesłuchałem 250.
  On:
  – “a jak ich słuchałeś?”
  – “No tak, tak, i tak”
  – “A masz taką aplikację do przyspieszania słuchania”
  – “nie”
  – “No to zobacz, ja używam”
  I do tej pory, nagle mamy skok jakościowy do góry. To samo dotyczyło czytania książek tak, bo też jest aplikacja do czytania książek. Akurat tak się skupiłem na tym ale bardzo zależy mi na tym żeby tłuc Wam wszystkim do głowy – może tak, że Tomek jest tak cholernie kreatywną osobą. I robisz to w nieruchomościach też. Różne kreatywne rzeczy, fajne, ciekawe, innowacyjne. Czy jest jakaś taka jedna rzecz Twoja ulubiona jeśli chodzi o rzeczy kreatywne w nieruchomościach albo dotyczące skalowania czy układania biznesu.

[…]

PS Oczywiście powyższa transkrypcja została spisana automatycznie 😀

Zapraszam do odsłuchania całego wywiadu.

Dom sprzedany w 2 tygodnie! Dzięki zdjęciom!

Miałem okazję fotografować dom dla wspaniałych ludzi. Mieli problem aby go sprzedać mimo, że był może nie nowy ale bardzo ładnie położony. Dom był wystawiony przez 6 miesięcy. Po publikacji zdjęć mojego autorstwa oczywiście posiadających w przynajmniej 5 miejscach słowa kluczowe, tagi i geotagi. Dom sprzedał się w 2 tygodnie – nie była zmieniana pośredniczka ani żaden element ogłoszenia – tylko zdjęcia.

Poniżej zrzut ekranu maila z podziękowaniami wysłany zaraz po sesji fotograficznej.

Podziękowanie od Pana Bartosza i Anny Zamorskich

9 listopada 2017

Podziękowanie mailowe od Pana Bartosza Zamorskiego i Anny Zamorskiej za profesjonalną sesję fotograficzną, której dobrze opisane zdjęcia ze słowami kluczowymi sprzedały w 2 tygodnie dom, który nie mógł się sprzedać przez pół roku i za podzielenie się wiedzą dotyczącą sprzedaży nieruchomości

Klienci z poprzednich lat…

Najdłużej współpracującymi ze mną klientami jest Pan Igor i Zbyszek, którzy są moimi klientami od ok. 1997 roku do dziś i mam nadzieję, że pozostaną dłużej. Myślę, że sam fakt długości współpracy jest bardzo dobrą referencją.

Oczywiście jeśli czytelniku rozważasz współpracę ze mną lub skorzystanie z usług lub produktów jakie oferują moje firmy to za ich zgodą, a na 90% ją dadzą, mogę przekazać kontakt abyś osobiście usłyszał dlaczego warto ze mną współpracować i korzystać z moich usług i produktów.

Klientów mam wielu. Skontaktuj się ze mną jeśli chcesz uzyskać konkretną referencję lub porozmawiać z jakimś z moich klientów.

Zapraszam,
Tomasz Burcon